Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Dzejas dienu klauvējieni

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Aug 18 2009
Ziņas >>

Aicinājums bibliotēkām un kultūras, tautas namiem Viļakas novadā

Katru gadu rudens sākumu ieskandina ne tikai apmulsušais pirmklasnieks, ar asteru pušķi rokās, bet arī dzejai veltītie svētki – „Dzejas dienas”. Arī šogad, jau 44.gadu pēc kārtas, no 4. līdz 15.septembrim dažādās Latvijas vietās norisināsies pasākumi, kuru dzinējspēks ir dzeja un mīlestība uz to.

Tā kā viens no projekta mērķiem ir veicināt sabiedrības interesi par dzeju, „Dzejas dienām” veltītie pasākumi ir viens no veidiem kā parādīt dažāda gājuma cilvēkiem (īpaši jauniešiem) garīgo vērtību nozīmi. Lai šos pasākumus apmeklētu pēc iespējas vairāk interesentu, ir būtiski jau laikus nodrošināt informāciju par tiem. Tādēļ aicinām Jūs līdz š.g. 21.augustam iesūtīt informāciju par pasākumiem Viļakas novadā, kas notiks „Dzejas dienu” ietvaros!

Informācija par notiekošo kultūras iestādēs tiks ievietota mājaslapā www.dzejasdienas.lv, tādēļ lūgums, nosūtot pasākumu programmu, pārliecināties, lai būtu norādīta sekojoša informācija:

• pasākuma nosaukums (ja tāds ir);
  • kas tas ir par pasākumu;
  • laiks (kur, kad, cikos);
  • pasākuma viesi (ja tādi ir).

Uz tikšanos „Dzejas dienās 2009”!

Ar saulainiem sveicieniem,
Dzejas dienu 2009” organizatoru komanda Rīgā