Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Iespēju skola

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 23 2009
Ziņas >>

CV-Online sadarbības partneris Nordea banka ir izstrādājusi mācību programmu bezdarbniekiem
Nordea

Programma ir izveidota, lai palīdzētu Nordea klientiem, kas šobrīd zaudējuši darbu, taču vēlas celt savu profesionālo kvalifikāciju un nezaudēt iemaņas. Nordea klienti, kas ekonomiskās situācijas dēļ ir zaudējuši darbu, var pieteikties bezmaksas mācību kursiem vai var paši izstrādāt mācību programmu un saņemt Nordea stipendiju.

Nordea Iespēju skola” sastāv no trīs daļām:

Mācības. Nordea banka kopā ar sadarbības partneriem CV-Online un Triviums Apmācība rīko bezmaksas mācības Nordea klientiem, kas zaudējuši darba vietu. Mācību temati – personīgo finanšu plānošana, padomi CV un motivācijas vēstules uzlabošanā, radošās domāšanas attīstīšana, u.c.

Stipendiju fonds. Jums, kā Nordea klientam ir iespēja pieteikties finansiālam atbalstam no Nordea bankas Stipendiju programmas ietvaros. Ja esat zaudējis darba vietu, bet jums ir zināšanas un prasmes, lai jūs varētu apmācīt citus programmas dalībniekus kā citādi piedalīties programmas īstenošanā, tad piesakieties konkursam stipendijas iegūšanai.

Tikšanās vieta. Mēs ceram, ka “Iespēju skolas” mācības būs vieta, kur satikties ar līdzīgi domājošiem, gūt uzmundrinājumu un motivāciju nepadoties darba meklējumos, rast idejas un partnerus uzņēmējdarbības uzsākšanai, gūt novērtējumu no citiem programmas dalībniekiem un pasniedzējiem savām biznesa idejām un iecerēm.

Piesakies Nordea “Iespēju skolas” bezmaksas kursiem vai stipendijai!

Pēdējās izmaiņas: Sep 23 2009 12:08:24