Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Jaunajiem autoriem!

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 02 2011
Ziņas >>

Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss

Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un Kultūras ministrijas finansētajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.

20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 64. Jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no šā gada 24. līdz 28. oktobrim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem, kā arī iepazīties citam ar citu.  Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās literārajās meistardarbnīcās.

Iesniedzamās darbu kopas apjoms:

dzeja 200 līdz 300 rindas,

proza, dramaturģija 25 000 līdz 50 000 zīmes.

Jāiesūta/jāiesniedz:

1.      Jūsu darbs datora izdrukā;

2.      Darba elektroniskā versija (uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv);

3.      Ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

Darbu iesniegšanas termiņš: 2011. gada 23. septembris (pasta zīmogs) vai 26. septembris, iesniedzot personiski.

Adrese: Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam, Rakstnieku savienība, Ģertrūdes iela 31-15, Rīga, LV-1011.

Sīkāku informāciju var gūt www.rakstu.lv, ronalds.briedis@inbox.lv vai pa tālr. 26774517 (Ronalds Briedis, kultūras programmas „Literārā Akadēmija” vadītājs).

Latvijas Rakstnieku savienība

Pēdējās izmaiņas: Sep 02 2011 11:07:05