Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Labo stāstu konkurss

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Oct 27 2009
Ziņas >>

Bīdreiba “Latgolys Studentu centrs” aicynoj pīsadaleit jaunīšu lobūs stuostu konkursā.Teik gaideiti stuosti par myusu dīnom, kurūs teik pausts jaunīšu redziejums iz myusu laika Latveju, kasdīnys dzeivis nūvāruojumi, sovs vīdūklis i pozitivys izejis mekliejumi – dzeivē voi fantazejā, pa smīklam voi nūpītnai.

Kab sekmeitu jaunīšu interesi par myusu dīnu Latvejā nūtīkūšajim socialajim i literarajim procesim, kai ari mudynuotu taišni jaunīšus kai nuokūtnis sabīdreibys daļu dūmuot i izsaceit sovu redziejumu par šudiņdīnys pasauli i juo puormainem, bīdreiba „Latgolys Studentu centrs” izsludynoj stuostu konkursu.
Konkursā var pīsadaleit školāni, studenti i jaunīši da 25 godu vacuma. Stuosti īsnīdzami latgalīšu rokstu voi latvīšu literarajā volūdā.
Dorbu īsyuteišona
  • Rodūšūs dorbus syuteit bīdreibys „Latgolys Studentu centrs” Reigys birojam, Antonejis īlā 8-3/6, Reiga, LV – 1010, ar nūruodi „Rodūšūs dorbu konkursam” da 2009. goda 21.decembra (posta zeimūgs, syutūt pa postu) voi iz e-postu: lgsc@inbox.lv.
  • Lyudzam nūruodeit: vuordu, uzvuordu, vacumu, vuiceibu īstuodi, e-postu i kontakteleponu.
Rezultati i apbolvuošona
  • Lobuokī dorbi tiks publiceiti stuostu izlasē i portalā www.lakuga.lv
  • Rezultatu paziņuošona 2010. goda janvarī, apbolvuošona 2010. goda pavasarī Reigā gruomotys prezentacejis laikā.

Info: Portālā www.latgale.lv

Pēdējās izmaiņas: Oct 27 2009 13:26:46