Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Ļaujies sirds labiem darbiem arī Tu!

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Dec 07 2011
Ziņas >>

No 14.novembra līdz pat 2012.gada 22.janvārim Latvijā norisināsies sirds labo darbu projekts „MĀJAS” www.majaslegendas.lv. Labdarības projekta mērķis ir uzrunāt ikvienu Latvijas iedzīvotāju, lai kopīgi un no sirds īstenotu labus darbus un palīdzētu tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem palīdzība šobrīd nepieciešama visvairāk – trūcīgai vai grūtībās nonākušai ģimenei, veciem un vientuļiem ļaudīm. Tāpat labu darbu varam paveikt, atbalstot talantīgus jauniešus, kuriem nepietiek līdzekļu savu mērķu sasniegšanai. Sirds labu darbu novērtēs arī dzīvnieku patversmes.

Latvijas ģimenes un cilvēkus, kuri nonākuši grūtībās un priecāsies par palīdzību, atrodami www.majaslegendas.lv sadaļā „Palīdzi” un „Palīdzi tūlīt!”.

Tāpat arī ikviens no Jums var pievienot citas ģimenes un līdzcilvēkus, kuriem nepieciešama palīdzība. To var izdarīt sadāļā "Palīdzi" un "Palīdzi tūlīt!" - "Pievieno pats, kam palīdzēt".

Labdarības projektā "MĀJAS" aicinām piedalīties visas Latvijas skolas, uzņēmumus un ģimenes, kā arī ikvienu iedzīvotāju! Mēs ticam, ka pateicoties projektam attīstīsim labdarības kultūru Latvijā, jau no mazotnes iemācot, ka grūtībās nonākušiem līdzcilvēkiem nepieciešams palīdzēt

Labdarības projekta "MĀJAS" idejas autors un iniciators ir uzņēmums „Ingman Saldējums” un saldējums „MĀJAS”. Projekts tiek īstenots kopā ar „Latvijas Samariešu apvienību” un atbalstītājiem – tirdzniecības tīkliem „Maxima”, „Elvi”, „Top!”, "IKI”, „Cento” unpašmāju degvielas uzpildes stacijām „Virši–A”.

Ļaujies sirds labiem darbiem kopā ar saldējumiem "MĀJAS"!

Pēdējās izmaiņas: Dec 07 2011 14:10:12