Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

“Open Mind” aicinājums

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Aug 10 2009
Ziņas >>

“Open Mind” aicina uzņēmumus un sabiedriskās organizācijas problēmu risināšanā iesaistīt studentus.

Daudzu uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju aktīvāku darbību dažkārt kavē ierobežotie resursi, tāpēc Swedbank un 15 Latvijas augstskolas* aicina uzņēmējus un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus iesniegt praktisku jautājumu loku, kuru pētniecību stipendiju konkursa “Open Mind” ietvaros uzticēt studentiem.

Stipendiju konkurss “OPEN Mind” ir unikāls, jo tajā iesaistīts rekordliels Latvijas augstākās izglītības mācību iestāžu skaits – 15 augstskolas. Turklāt šajā konkursā liels uzsvars likts uz to, lai studentiem darbu izstrādes gaitā būtu iespējams ne tikai attīstīt dziļāku izpratni par pētniecisko tēmu, bet arī veikt tās praktisku izpēti, piedāvājot konkrētus un dzīvē īstenojamus risinājumus. To nodrošina iespēja izstrādāt savu pētniecisko darbu pieredzējuša mentora vadībā. Arī šogad konkursā tiks aicināti piedalīties bakalaura pilna laika klātienes studenti, kuri 2009./2010. akadēmiskā gada rudens semestrī uzsāks studijas 2. – 4. kursā.

“Domāju, ka ieguvēji ir visi – gan konkursa dalībnieki, gūstot sev tik nozīmīgo pārliecību par savām zināšanām un izdevību strādāt ar attiecīgā jomā spēcīgiem darbu vadītājiem, gan tēmu iesniedzēji – par iespēju bez maksas izmantot pētījuma rezultātus savu organizāciju darbā,” uzskata iepriekšējo “Open Mind” konkursu dalībnieks, RTU studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps.

Pērn studentiem bija iespēja izvēlēties sava pētījuma tēmu no gandrīz 90 sabiedrībā aktuālām un praksē izmantojamām tēmām. Studentu interesi izraisīja tādi jautājumi kā „Alternatīvo enerģijas avotu izmantošana Latvijā“, “Labdarības organizāciju finanšu pārvaldība”, “Latvijas ražotāju iespējas uzsākt un attīstīt inovatīvu produktu ražošanu”, u.c.

Līdz 20. augustam aicinām uzņēmējus un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus sūtīt sev interesējošo tēmu pieteikumus uz epastu: openmind@swedbank.lv

Papildu informācija:
Kristīne Jakubovska
Swedbank preses sekretāre
Tel.: 67444561
Kristine.Jakubovska@swedbank.lv

* Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Biznesa augstskola “Turība”, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Daugavpils Universitāte, Ventspils Augstskola, Rēzeknes Augstskola, Liepājas Pedagoģiskā akadēmija, Rīgas Stradiņa universitāte, Banku augstskola, Vidzemes Augstskola, Ekonomikas un kultūras augstskola, Rīgas Ekonomikas augstskola.

Pēdējās izmaiņas: Aug 10 2009 14:59:11