Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Lūdz dalīties pieredzē

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 06 2010
Ziņas >>

Jauniešu padomei, kas konsultē un informē Centru par jaunākajām aktualitātēm internetā bērnu un jauniešu vidū un viņu interneta lietošanas pozitīvo un negatīvo pieredzi, kā arī sniedz priekšlikumus, kā uzlabot informētību par droša interneta lietošanu.

Jaunieši, kuri  ir radoši, aktīvi lieto internetu, sociālos portālus un interesējas par modernajām tehnoloģijām, kā arī ir ieinteresēti dalīties savā interneta lietošanas pieredzē un sniegt saviem vienaudžiem padomus, kā lietot internetu droši, tiek aicināti pievienoties interneta drošības ekspertiem.

Papildu informācija un pieteikuma veidlapa pieejama šeit: http://drossinternets.lv/page.php?id=259

Aicinām bibliotēku pārstāvjus pastāstīt jauniešiem par šo iespēju.

Pieteikties var tikai elektroniski, aizpildīto veidlpapu nosūtot uz info@drossinternets.lv

Ar cieņu,

Net-Safe Latvia - Drošāka interneta centrs