Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Manuskriptu konkurss

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Mar 20 2012
Ziņas >>

Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas novados” manuskriptu konkurss

Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību izsludina manuskriptu konkursu “Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas novados”.

Mūsu tautas vēsture un tās kultūrmantojums ir mūsu tautas pašapziņa, tā apzināšana un saglabāšana ir ļoti svarīgs uzdevums. Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību izsludina šo konkursu, lai mūsu tautas vēsture, mūsu vecvecāku un vecāku stāsti tiktu saglabāti nākošām paaudzēm. Latvijas Pašvaldību savienība, kas aktīvi sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām, izsūta šo konkursa pieteikumu, cerot uz Latvijas pašvaldību, kultūras iestāžu un bibliotēku līdzdarbību informējot interesentus par šo konkursu.

Apgāds “Jumava” 20 darbības gadu laikā ir bijis aktīvs kultūrvēsturisko stāstu izdevējs, tāpēc turpinot grāmatu sēriju par Latvijas kultūrvēsturi, apgāds aicina pašvaldībās dzīvojošos vēsturniekus, literatūras zinātniekus, novadpētniekus un citus aktīvus interesentus, kuri ir pierakstījuši, veidojuši un saglabājuši informāciju un aprakstus par savu novadu un tā notikumiem, veidot manuskriptus, rakstīt stāstus un iesniegt tos konkursa žūrijai izvērtēšanai.

Izveidota profesionāla žūrija vērtēs iesniegtos manuskriptus, un konkursa uzvarētāja manuskripts tiks izdots apgāda Jumava grāmatu sērijā par Latvijas kultūrvēsturi. Tiks izvēlēti papildus divi manuskripti, kurus arī nominēs žūrija un tie saņems balvas no apgāda “Jumava”.

Manuskriptu iesniegšanas termiņš: no 2.04.2012 līdz 2.07.2012.

Iesniegto manuskriptu vērtēšana tiek uzsākta pēc iesniegšanas termiņa beigām un konkursa uzvarētāji tiek paziņoti 1.10.2012. Grāmata tiek izdota 2013. gadā.

Plašāka informācija par konkursu: www.jumava.lv

Pēdējās izmaiņas: Mar 20 2012 13:29:42