Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Pārrobežu sadarbība

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 15 2009
Ziņas >>

Joint Managing Authority of the
programme
Ministry of the Interior of the
Republic of Lithuania
Joint Technical Secretariat
Public establishment
Konstitucijos av. 7, LT-09308 Vilnius,
Lithuania
Tel.: +370 5 261 0477; Fax: +370 5 261
0498
Cien. dāmas un god. kungi!
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību un partnerības ietvaros (Programmas) Kopīgā vadības iestāde un Apvienotais tehniskais sekretariāts vēlas ielūgt Jūs vai kādu citu Jūsu organizācijas vai iestādes pārstāvi uz Programmas atklāšanas konferenci “Quo Vadis”!. Programmas mērķis ir Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas teritoriālās vienotības veicināšana. Papildu informāciju par Programmu varat iegūt www.enpi-cbc.eu.
Konference norisināsies Bistrampoles muižā, Kučiai, Paņevežas rajonā, Lietuvā 2008.gada 8.oktobrī.
Konferences dalībniekiem tiks sniegta iespēja uzzināt būtiskākos faktus par Programmu un tās finansējuma iespējām pārrobežu projektu īstenošanai. Konferences laikā tiks sniegta informācija par Programmas prioritātēm un atbalsta virzieniem, projektu ideju izstrādi un veiksmīgas partnerības izveidošanu. Papildu informācijai par ES finansējuma piesaisti dalībniekus sagaida arī dažādi senatnīgi pārsteigumi XIX gadsimta muižas atmosfērā.
Konferences ietvaros Apvienotais tehniskais sekretariāts un Reģionalās kapacitātes celšanas projekts, piedaloties arī potenciālajām pieteikumu iesniedzēju organizācijām un institūcijām no Latvijas, Lietuvas un Blatkrievijas Programmas atbastāmajām teritorijām, organizēs partneru meklēšanas forumu. Paredzēts, ka konferencē piedalīsies aptuveni 200 dalībnieki, kas pārstāv Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas nacionālā, reģionālā un vietējā līmeņa valsts un pašvaldību iestādes, institūcijas, kā arī NVO. Konference norisināsies latviešu, lietuviešu un krievu valodā. Konferences laikā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums. Dalība konferencē ir bez maksas.
Konferencei lūdzam reģistrēties savlaicīgi, nosūtot e-pastu uz giedrius.surplys@enpi-cbc.eu vai faksu uz +370 5 261 0498 līdz 2009.gada 18.septembrim, jo vietu skaits ir ierobežots. Tāpat arī lūdzam norādīt, vai vēlēsieties piedalīties partneru meklēšanas forumā. Reģistrācijas veidlapa un konferences programma ir pieejama www.enpi-cbc.eu.
Informāciju par Bistrampoles muižu varat iegūt interneta vietnē: www.bistrampolis.lt. Savukārt informācija par nakšņošanas iespējām pieejama interneta vietnē: www.panevezys.lt/DeskTopDefault.aspx?TabID=535. Ja Jums radušies kādi jautājumi saistībā ar konferenci, lūdzam sazināties ar Programmas Apvienotā tehniskā sekretariāta EKPI informācijas koordinatoru pa tālruni +370 5 261 3809 vai nosūtot e-pastu uz giedrius.surplys@enpi-cbc.eu.

Joint Managing Authority of the
programme
Ministry of the Interior of the
Republic of Lithuania
Joint Technical Secretariat
Public establishment
Konstitucijos av. 7, LT-09308 Vilnius,
Lithuania
Tel.: +370 5 261 0477; Fax: +370 5 261
0498
! “Quo Vadis” ir Nobela prēmijas laureāta Henrika Senkeviča pasaulslavenā romāna nosaukums. Autors pavadījis daļu sava mūža Bistrampoles muižā. Jautājums “quo vadis?”, kas latīņu valodā nozīmē “kurp dodies?”, tika izvēlēts par konferences nosaukumu, lai iedvesmotu potenciālos pieteikumu iesniedzējus palūkoties uz pagātnes sadarbību un pārdomāt to, ko varētu darīt veiksmīgas kopējās nākotnes vārdā, izmantojot ES subsīdijas.

KONFERENCES PROGRAMMA

9:30 Reģistrācija
10:00 Ievaddaļa. Uzrunas; 2004-2006 Baltijas jūras reģiona INTERREG IIIB Kaimiņattiecību dienvidu prioritātes projekta prezentācija; Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programma un tās noteikumi; jautājumi un atbildes. Pirmā daļa
12:30 Pusdienas