Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Pieredzes apmaiņas programmā

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 03 2009
Ziņas >>

Sieviešu tiesību institūts aicina nevalstisko organizāciju vadītājus un privātuzņēmējus pieredzes apmaiņas programmā uz Pleskavu, Krievijas Federāciju.

Programma noritēs laikā no 2009. gada 27. septembra līdz 1. oktobrim.

Programmā paredzēta tikšanās ar Pleskavas apgabala Neatkarīgā sabiedriskā sieviešu centra speciālistiem, citu Pleskavas NVO pārstāvjiem, Pleskavas mazajiem privātuzņēmējiem. Latvijas organizāciju un uzņēmumu pārstāvjiem būs iespēja prezentēt savu darbību un veicināt Pleskavas apgabala sadarbību ar Latviju jaunās formās.

Programmas ietvaros papildus plānots apmeklēt Puškina Kalnus (2 muzeji, klosteris, parki).

STI dalībniekiem nodrošina transportu, vīzas un apdrošināšanu, kā arī naktsmītni Pleskavas viesnīcā „Krom" (3-vietīgie numuri).

Grupā 14 dalībnieki.

Dalības maksa 140 lati.

Par ēdināšanu katrs dalībnieks rūpējas individuāli. Pie viesnīcas būs pieejama kafejnīca.

Aicinām pieteikties līdz š. g. 14. septembrim!

Kontakti/контакты: Laila/Лайла, e-pasts: \n sticentrs@latnet.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai Marina/Марина, \n marinas2@inbox.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. 29664063, 67873003.

Pēdējās izmaiņas: Sep 03 2009 14:34:58