Viļakas novada bibliotēkā

Jaunākais...

Viļakas novada bibliotēkas pārskats par darbu 2018. gadā

Labrīt, Viļakas novadā!

Labrīt, Viļakas bibliotēka!      Mēs!!!

Labrīt, bibliotēku pasaule!    Balvu reģionā     Latvijā

Pārskats par darbu 2017. gadā

Pārskats par darbu 2016. gadā

Pārskats par darbu 2015. gadā

Ziņas

Tautas grāmatu plaukts gaida Tavu grāmatu!

Ievietoja: Viļakas bibliotēka (biblio) Sep 06 2013
Ziņas >>

“Tautas grāmatu plaukts” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas, nodibinājuma “Rīga 2014” un LNB Atbalsta biedrības projekts, kura ietvaros iedzīvotāji aicināti piedalīties Gaismas pils satura veidošanā, dāvinot bibliotēkai grāmatu ar īpašu stāstu, kas sasniegs arī nākamās paaudzes. Grāmatas nonāks Gaismas pils ātrijā un tiks izvietotas stikla plauktā, kas sliesies piecu stāvu augstumā.

Aicinām bibliotēku lasītājus iesaistīties Gaismas pils piepildīšanā ar grāmatām – akcijā “Tautas grāmatu plaukts”, kas norisinās no šī gada 20.augusta līdz 1.novembrim Rīgā un visos novados.

Grāmatas kopā ar veltījumu vai stāstu gaidīsim Viļakas novada bibliotēkā Viļakā Tautas ielā 6 līdz 1.novembrim.

Palīdzēsim tautas dāvātajām grāmatām nokļūt līdz Latvijas Nacionālajai bibliotēkai!

Pēdējās izmaiņas: Sep 06 2013 11:19:21