Žīguru bibliotēka

 

 
ŽĪGURU BIBLIOTĒKAS
PRESES IZDEVUMI 2019.GADĀ
 
 
1. IEVA
 
2. IEVAS VESELĪBA
 
3. IEVAS STĀSTI
 
4. IEVAS MĀJA
 
5. IEVAS DĀRZS
 
6. IEVAS VIRTUVE
 
7. CITĀDĀ PASAULE
 
8. LEĢENDAS
 
9. PLANĒTAS NOSLĒPUMI
 
10. ANNAS PSIHOLOĢIJA
 
11. PRIVĀTĀ DZĪVE
 
12. KO ĀRSTI TEV NESTĀSTA
 
13. VAKARA ROMĀNS
 
14. AVENE
 
15. BASTEIN MIT KINDERN GER
 
16. ЛЮБЛЮ
 
 
Avīzes un žurnāli Žīguru bibliotēkā 2018.gadā:
 
1. Vaduguns
 
2. 100 Labi padomi
 
3. Ieva
 
4. Ievas Stāsti
 
5. Ievas Māja
 
6. Ievas Dārzs
 
7. Mazajam Floristam
 
8. Privātā Dzīve
 
9. Citādā pasaule
 
10. Čaklās Rokas
 
11. Veselība
 
12. Nezināmā Vēsture
 
13. Spicīte
 
14. Lata Romāns
 
15. Люблю
 
 
Avīzes un žurnāli Žīguru bibliotēkā 2017. gadā:
 
1. 36,6C 
 
2. Ieva
 
3. Ilustrēta Junioriem
 
4. Ilustrētā Pasaules Vēsture
 
5. Citādā Pasaule
 
6. Vaduguns

7.Lata Romāns
 
8. Ievas Māja
 
9. Лилит

10. Ilustrētā Zinātne
 
11.Privātā Dzīve
 
12. Ievas Veselība
 
13. Dari pats
 
14. Ievas Stāsti
 
15. Ievas Dārzs
 
16. Tautas Veselības Avīze

 

Avīzes un žurnāli Žīguru bibliotēkā 2016. gadā:

1. Žurnāls ''36,6C Veselīgāk. Saskanīgāk. Gudrāk.'' - Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Rosinoši padomi un labāko speciālistu ieteikumi.

2. Žurnāls ''Ieva'' - Tava draudzene. No sirds! Tik tuva kā Tava dienasgrāmata!

3. Žurnāls bērniem ''Ilustrēta Junioriem'' - Aizraujoša lasāmviela pamatskolas sākumklašu bērniem. Žurnāls saprotami un atraktīvi skaidros dažādas dabas parādības, lietu kārtību un pasaules uzbūvi.

4. Žurnāls ''Ilustrētā Pasaules Vēsture'' - Krāšņs populārzinātnisks žurnāls par notikumiem un personībām Latvijas un pasaules vēsturē - kari, valdnieki, politiķi un tautu likteņi.

5. Žurnāls ''Citādā Pasaule'' - Žurnāls visiem, kurus interesē astroloģija, ezotērika, mistika. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Zvaigžņu, zīmju un noslēpumu risināšana. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs.

6. Žurnāls ''Ir'' - Politika, ekonomika, kultūra, ekskluzīva pētniecība un analīze, iedvesmojoši veiksmes stāsti un spilgtas personības - tas viss ir pieredzējušo žurnālistu un komentētāju piedāvājumā nedēļas žurnālā. Interesanti par svarīgo.

7. Žurnāls ''Sīrups +'' - Vispopulārākais jauniešu žurnāls Latvijā! Uzticams ikdienas gaitu ceļvedis, kas sniedz atbalstu un padomu jaunieša dzīves svarīgākajās jomās! Randiņi, problēmas skolā, attiecības mājas un ar draugiem, sports, skaistumkopšana, aktualitātes modes, kino, mūzikas un jauniešu iemīļotāko slavenību dzīvē.

8. Ziemeļlatgales avīze ''Vaduguns'' - Viss par Ziemeļlatgales četrām pērlēm – Baltinavas, Balvu, Rugāju un Viļakas novadu.Plašs sadzīves, kultūras, sporta, izglītības, uzņēmējdarbības un kriminālās informācijas izklāsts, praktiski padomi un konkursi. Sestdienās – TV programma un kultūras pasākumu afiša.

9. ''Lata Romāns'' - Ilustrēts oriģinālliteratūras darbs. Reizi mēnesī grāmatas par mīlestību un naidu, sarežģītām attiecībām, noziegumiem, ar neparedzētiem sižeta pavērsieniem. Sērijā latviešu, lietuviešu un igauņu autoru romāni.

10. Žurnāls ''Ievas Māja''ir praktisks žurnāls mājai un dārzam ar ieteikumiem dārza, mājokļa iekārtošanā, kopšanā, kā arī padomiem, kā darināt noderīgas lietas un pagatavot garšīgus ēdienus. Iznāk katru otro piektdienu.

11. Žurnāls ''Лилит''Smalks sievietes dvēseles pazinējs. Tas nemāca, bet tikai palīdz tev orientēties dzīvē, vīriešos un pašai savā sirdī. Visu pārējo vari tu pati.

12. Žurnāls ''Патрон'' - Žurnāls janvārī un augustā netiek izdots. Mужской журнал на русском языке. Обо всем, что интересует мужчин, – машины, техника, фильмы, обзоры книг, музыки и игр, новости моды, уход за внешностью, напитки, шутки, великолепные женщины в сочетании с рассказами о жизни знаменитых мужчин, научно-популярные статьи, история. Динамичный дизайн, великолепные тексты и настоящий русский юмор.

13. Žurnāls ''Ilustrētā Zinātne'' - Bagātīgi ilustrēts populārzinātnisks žurnāls plašai auditorijai, kas seko līdzi jaunākajiem un interesantākajiem sasniegumiem visās zinātņu nozarēs gan Latvijā, gan pasaulē. Pārsteidzoši atklājumi, tehnoloģiju jaunumi, neparastas dabas parādības, ekspedīcijas. Žurnāls saprotami un aizraujoši skaidro šķietami sarežģīto.

14. Žurnāls "Privātā dzīve"-Katru otrdienu tas savus lasītājus informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, šovmeņu un televīzijas zvaigžņu dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli.

15. Žurnāls "Ievas veselība"-ir lasītākais divnedēļu žurnāls par veselības tēmām. Lasi IEVAS VESELĪBU un Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā!

16. Žurnāls "Dari pats"-labākais padomdevējs praktiskiem un uzņēmīgiem cilvēkiem sava mājokļa labiekārtošanai un remontam. Ik mēnesi - praktiski, bagātīgi ilustrēti padomi un oriģinālas idejas gan tiem, kas dzīvo tipveida dzīvokļos, gan privātmājās. Žurnāla saturs aptver gandrīz visas remonta un būvdarbu tēmas, sniedzot praktiskas idejas un risinājumus, atklājot dažādu tehnoloģiju nianses. Un galvenais - visi praktisko darbu apraksti ir bagātīgi ilustrēti un detalizēti izskaidroti.

17. Žurnāls "Ievas stāsti"populārākais stāstu žurnāls Latvijā, kas iznāk kopš 2004. gada. Tas ir žurnāls par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām. Lasot žurnālu, reizēm no aizkustinājuma raudāsi, citreiz smiesies vai arī dusmosies, bet katrā ziņā gūsi spēku un pamudinājumu dzīvot no sirds.

Websitebaker