Krišjāņu bibliotēka

18.06.2020. Piknika diena kopā ar peli Loru

18.jūnijā, kad tiek atzīmēta Piknika diena, arī Krišjāņu pagasta bibliotēkas pele Lora devās ciemos pie pirmsskolas bērniem. Satikšanās bija norunāta sportlaukumā zem bērziem. Vispirms pele iepazinās ar visiem bērniem un noskaidroja, ka bērni labprāt palasītu kādu grāmatiņu. Tā nu pele Lora no savas azotes izvilka Sabīnes Košeļevas  grāmatu ,,Gurķis Elmārs, kurš dikti kreņķējās.” Visi kopīgi lasīja par gurķu puikas Elmāra priekiem un bēdām, tad katrs dziedāja kādu dziesmiņu , lai gurķis Elmārs būtu priecīgs. Kā jau kārtīgā piknikā pienākas, pele Lora bija sarūpējusi kraukšķīgus gurķīšus, kas pazuda bērnu punčos vienā momentā. Tā kā pele ir arī aktīva dzīvesveida piekritēja, tad kopīgi ar bērniem devās aktivitātēs-rāpoja pa soliem, pievilkās, brauca no slīdkalniņa. Laiks paskrēja nemanot un bērniem bija jādodas atpūsties .Atā, līdz nākamajai reizei!