Bērnu žūrija 2014 Kosmosa festivālā

5.septembra rītā, pie bibliotēkas pulcējās bērni un pieauguši, kuri ņēma dalību Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijā 2014, lai dotos kopīgā piedzīvojumā uz Cēsīm.

Pirmais pieturas punkts bija Ieriķu dzirnavas, kur eksperti baudīja dabas krāšņumu Ieriķu dzirnavu dabas takā. Cauri skaļajām ūdens čalām varēja saklausīt bērnu smieklus un saucienus, jo bija arī uzdevums- jāatrod un jāsaskaita "akmens sejiņas". Bija jautri, laiks brīnišķīgs,

turpat lapenītē bērni paēda kopīgas pusdienas un tad jau varējām doties tālāk. Nākamais pieturas punkts bija Cēsīs, tur eksperti apmeklēja Kosmosa Festivālu, kas notika jau otro reizi un to organizēja bērnu zinātnes centrs Z(in)oo. Festivāla laikā varēja piedalīties atrakcijās, sacensībās un dažādās nodarbībās. Uz Festivāla skatuves visus klātesošos priecēja dažādi zinātniskie šovi un iluzionista priekšnesumi. Bērni nepagurdami skrēja, skatījās, piedalījās, un tad jau atkal bija pienācis laiks doties tālāk. Visi draudzīgi devāmies uz Cēsu pils parku, kur mūs gaidīja kuģīša" Kārlis" kapteinis, lai vizinātu un nedaudz iepazīstinātu ar Cēsu pilsētas vēsturi. Laiks pagāja nemanot, .....jau atkal bija jādodas ceļā- šoreiz jau uz mājām.

Diena bija spilgtiem iespaidiem,

atklājumiem un piedzīvojumiem piepildīta.

Bērnu žūrija 2014 Kosmosa festivālā