Ģimenes mēnesis bibliotēkā.

Visi kopā uz bibliotēku! Maija mēnesis Rugāju bibliotēkā pasludināts par Ģimenes mēnesi. Nāc uz bibliotēku ar brāli, māsu, vecākiem vai vecvecākiem. Pavadi labi laiku piedaloties dažādās bibliotēkas piedāvātajās aktivitātēs!

Rugāju vidusskolas 3.klase, kā viena liela ģimene, kopā ieradās bibliotēkā apņēmības pilni aktīvi padarboties. “Iesildījāmies” ar bilžu mīklu minēšanu, veicās labi. Bērni klausījās grāmatas fragmentu un mēģināja uzminēt, par ko ir grāmata un kāds tās nosaukums. Veiksmīgi atminēja, līdzko noklausījās galvenā varoņa izskata aprakstu. Malači!

Katram tika izvingrināt mēli, jo vajadzēja nolasīt vienu skaitāmpantu no M. Runguļa grāmatas “En den dīno šoko loko tīno”. Tas nebūt nav viegli, pat pieaugušajam mežģās mēle:))

Pirms doties projām, rūpīgi izpētot bērnu literatūras plauktu, katrs atrada sev interesējošu grāmatiņu.

Nāc arī Tu!