Lazdukalna bibliotēka

Navigation

Periodika

PERIODIKAS KOPRĀDĪTĀJS 2024

Koprādītājā uzskaitīti 2024. gadam abonētie laikraksti un žurnāli Lazdukalna bibliotēkā. 

LAIKRAKSTI

Attēls,
 kurā ir tekstsApraksts ģenerēts automātiski

IEVAS PADOMU AVĪZE

Nedēļas izdevums, kas piedāvā labākos padomus, kā paveikt attiecīgās nedēļas darbus mājā, dārzā un virtuvē. Avīze informē par aktualitātēm veselības jomā, sadzīvē, sociāliem jautājumiem, iesaka labākos pasākumus, ko nepalaist garām.

Attēls,
 kurā ir teksts,
 laikraksts,
 ekrānuzņē​​​mumsApraksts ģenerēts automātiski

VADUGUNS

"Vaduguns"- vispieprasītākais un vislasītākais laikraksts Ziemeļlatgalē. Jaunākā un aktuālākā informācija un notikumi Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju un citos novados.

 

ŽURNĀLI 

 

Attēls,
 kurā ir teksts,
 personaApraksts ģenerēts automātiski

IEVA

Nedēļas žurnāls sievietēm IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā. IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs - labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, kultūru, aktualitātēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kā arī atklātas intervijas, iedvesmojošus dzīvesstāstus, gardu ēdienu receptes, kā arī uzzināt modes tendences. IEVA - tava labākā draudzene jau vairāk kā 20 gadus!

IEVAS STĀSTI

Populārākais stāstu žurnāls Latvijā par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām.

IEVAS VESELĪBA

Divnedēļu žurnāls par veselības tēmām ar Latvijas labākajiem speciālistiem!

ILUSTRĒTĀ PASAULES VĒSTURE 

Mēneša žurnāls par cilvēces lielajām drāmām un personībām! Populārzinātnisks, bagātīgi ilustrēts izdevums par vēsturi - lielākajiem civilizācijas pavērsieniem, kariem, valdniekiem, politiķiem un tautu likteņiem, pasaules apgūšanu un kultūras vēstījumiem nākotnei. Žurnāls stāsta par svarīgākajiem notikumiem un izcilām personībām pasaules un Latvijas vēsturē. Žurnāla materiālu veidošanā piedalās dažādu vēstures zinātnes nozaru vadošie eksperti.

KLUBS

Katru mēnesi intervijas ar ietekmīgākajām personām, viedokļu līderu slejas un ekspertu komentāri. KLUBS – žurnāls pārliecinātam vīrietim. 

LEĢENDAS

Katru mēnesi stāsti par izciliem cilvēkiem un leģendāriem notikumiem! Ik numurā atrodami aizraujoši, bagātīgi ilustrēti stāsti par Latvijas un pasaules notikumiem. Žurnāls par spilgtām, leģendārām personībām, skandaloziem un mīklainiem notikumiem, aizraujošām mīlas afērām un neparastām sabiedriskām norisēm. Leģendu lappusēs viesojušies gan Merilina Monro un Elviss Preslijs, gan grāfs Drakula un Svētā Grāla meklētāji. Dzīve Leģendu pasaulē ir aizraujošs piedzīvojums!

MĀJAS VIESIS

Viedokļi, intervijas un raksti par aktuālo. Apskati par kultūras notikumiem, TV programmu jaunumiem un personībām. Izcili cilvēki, saistoši dzīvesstāsti, receptes, ceļojumi un vērtīgas uzziņas.

PRAKTISKAIS LATVIETIS + PADOMS ROKĀ

Noderīgākais praktisko padomu žurnāls. Konsultē un pieredzē dalās juristi, dārznieki, mediķi, pavāri, bitenieki, lopkopji, zivkopji, saimnieki un saimnieces. Tiesību un likumu skaidrojumi, pārbaudītas receptes, biznesa pieredze, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs. Padomi, ieteikumi un atbildes uz lasītāju uzdotajiem jautājumiem.

PRIVĀTĀ DZĪVĒ

Katru otrdienu par jaunumiem Latvijas un pasaules slavenību dzīvē ziņo PRIVĀTĀ DZĪVE. Aizkustinoši mīlas stāsti, šokējoši sānsoļi, atzīšanās, skandāli un paparaci.